KEZDŐK ÈS SZAKMAI TAPASZTALATTAL RENDELKEZŐK

A képzett munkatársak a siker első számú tényezőit jelentik. Ezért olyan embereket keresünk, akik szívvel-lélekkel, aktívan, velünk együtt akarják vállalatunk jövőjét alakítani.

Szeretné előrelendíteni innovatív márkáink és vezetőtechnológiáink sikerét? Határozott és rugalmas? Elég bátor ahhoz, hogy felelősséget vállaljon és önállóan dolgozzon?

A szakterületüket tökéletesen ismerő tapasztalt munkatársak számára sokféle foglalkoztatási lehetőség adódik. A különböző szakirányok kezdő dolgozói számára vonzó belépési lehetőségeket kínálunk.

Hungária

Nincs aktuális álláshirdetés található.

International

Munkakör Ország Székhely
Reinigungskraft (m/w) Deutschland Wertheim / Main
Hausmeister (m/w) Deutschland Wertheim / Main
IT - Mitarbeiter / IT - Helpdesk (m/w) Deutschland Wertheim / Main
Elektrotechniker / Mechatroniker (m/w) Deutschland Gilching bei München
Produktionsmitarbeiter in der Schweißerei (m/w) Deutschland Wertheim / Main
Sachbearbeiter (m/w) Vertriebsinnendienst Export Deutschland Wertheim / Main
Vertriebsmitarbeiter (m/w) Außendienst - Belgien / Luxemburg Belgien / Luxemburg Belgien / Luxemburg
Vertegenwoordiger (m/v) Belgie / Luxemburg Belgien / Luxemburg Belgien / Luxemburg
Produktionsmitarbeiter (m/w) Textil Deutschland Wertheim / Main